Gainers

MassTech Extreme 2000

Clear

Info Rreth Produktit

Formula me e mire per shtim ne peshe ku atleti perfiton 80 gram protein 400 gram karbohidrate dhe 2270 kalori .14.5 gram bcaa dhe 10 gram kreatine, 20 vitamin & minerale, formula kryesore per shtim ne peshe mase muskulare si dhe rezistence dhe rikuperim te mases muskulare

Brenda 48h Transporti.

Mbi 20€ Blerja, Transporti Falas.

Authentic Premium