Gainers

MassTech ELITE

Info Rreth Produktit

Formula me e mire per shtim ne peshe ku atleti perfiton 80 gram protein 157 gram karbohidrate dhe 1000 kalori .17 gram bcaa dhe 10 gram kreatine,formula kryesore per shtim ne peshe mase muskulare si dhe rezistence dhe rikuperim te mases muskulare

Brenda 48h Transporti.

Mbi 20€ Blerja, Transporti Falas.

Authentic Premium