Vitamin & Minerals

Swanson Alpha Lipoic 600mg

Clear

Info Rreth Produktit

Siguron mbrojtje antioksiduese te tretshme ne yndyre dhe te tretshme ne uje.mbron trupin nga demtimet e radikalit te lire.ndihmon ne rujatjen e niveleve te shendetshme te sheqerit ne gjak.mbeshtet nivelet e shendetshme te presionit te gjakut.

Brenda 48h Transporti.

Mbi 20€ Blerja, Transporti Falas.

Authentic Premium